FANTAZİ TARZIM

Biz kimiz?

Türkiye'nin en büyük fantazi iç giyim mağazası Fantazi Tarzım, onlarca farklı çeşit ürünüyle rüyalarınızı gerçekleştiriyor!

Fantazi Tarzım, müşterilerinin arzularını, canlılık hissini, zarafet arzusunu, tetikleyecek onlarca farklı çeşit ürünüyle, gizlilik esasına dayalı kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir online fantezi iç giyim mağazasıdır.

Gizliliğiniz bizim için en önemli husustur, yılların verdiği tecrübe, bilgi birikimimiz, alanında uzman personelimiz ve üstün ürün tedarik ağımızla her zaman size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

FANTAZİ TARZIM 2023 Tüm hakları saklıdır.
FANTAZİ TARZIM

Misyonumuz & Vizyonumuz

DEĞERLERİMİZ: tüm faaliyetlerimizde müşteri tatmini üzerine yoğunlaşmaktayız. Çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin de memnuiyetine önem veriyoruz. Çalışanlarımızın mesleki ilerlemesine destekte bulunuyoruz. Toplumsal hizmet, hizmet için toplumsal fayda ve çevre sağlığı felsefesini destekliyoruz.

VİZYONUMUZ: Fantazi tarzım ailesi olarak müşterilerimizin arzularını, canlılık hissini, zarafet arzusunu, profesyonel bir şekilde sunarak kısa vadede kalite bir şekilde ürün çeşitliliğini arttırmak. Orta ve uzun vadede akla gelen, kalite ve çeşitlilik, bilinirlik seviyesi yüksek bir marka olmak

MİSYONUMUZ: Fantezi iç giyim ailesi olarak kendini özel hissedenler ve hissetmek isteyenlere hitap etmek. Sürekli olarak gelişime açık olmak. Beklentilerin ötesinde hizmet sağlamak. Yıkıcı rekabetten kaçınmak, etik bir rekabet anlayışına sahip olmak.